menu

GRAND PRIX KOBIET W TENISIE ZIEMNYM

2016-03-14 11:09:05 (ost. akt: 2016-03-14 13:12:14)

Autor: MOS Szczytno

Światowe sukcesy polskiego tenisa przekładają się na rosnącą liczbę osób uprawiających tenis ziemny również w Szczytnie.

W drugą marcową niedzielę w hali widowiskowo-sportowej im. H. Wagnera odbył się coroczny finał „Grand Prix Kobiet w tenisie ziemnym”. Z eliminacji do zawodów głównych awansowały cztery zawodniczki: Barbara Sierak, Danuta Chrzczanowicz, Anna Mocarska-Gierach i Ilona Mamińska.

Zawodniczki stworzyły bardzo emocjonujące i ciekawe widowisko. Przyznać należy, że biorące udział w zawodach panie oprócz czerpania satysfakcji z samego uczestnictwa w tej imprezie, wykazały się bardzo dużym zaangażowaniem w grę, zaciętością i duchem sportowej walki, co zawsze przypada do gustu kibicom.

W meczu finałowym stojącym na wysokim poziomie Anna Mocarska – Gierach pokonała Danutę Chrzczanowicz zdobywając tytuł najlepszej tenisistki w Szczytnie. Trzecie miejsce zajęły Barbara Sierak i Ilona Mamińska. Podsumowanie turnieju i wręczenia pucharów dokonali organizatorzy Prezes Tenis Clubu Witold Mocarski i Dyrektor MOS-u Krzysztof Mańkowski.

  • Mistrzostwa Polski Kadetów w Piłce Siatkowej