menu

CZESI NAJLEPSI

2017-02-21 11:27:40 (ost. akt: 2017-02-21 11:55:58)

Autor: MOS Szczytno

Bardzo ciekawie zapowiadający się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Rzemiosło CUP 2017 Szczytno, rzeczywiście przyniósł wiele emocji i zaskakujących rozstrzygnięć.

Firma „Trik” z Gdańska produkująca żaluzje, która była organizatorem turnieju zaprosiła drużyny reprezentujące właśnie tę branżę z Opola, Wrocławia i Opawy-Czechy. Z racji tego, że turniej odbywał się w Szczytnie gościnnie zagrały 2 lokalne zespoły Leśnik i Oldboy’s. Niespodziewanie zwycięstwo w turnieju odniosła drużyna z Czech, która w finale pokonała faworyzowanych szczycieńskich Oldboy’s.

Czesi przyjechali do Szczytna w niepełnym składzie w związku z tym 2 zawodników ze Szczytna Maciej Magnuszewski i Krzysztof Mańkowski oraz Nikola Sułek z Gdańska w turnieju wspomagali swoimi umiejętnościami drużynę naszych południowych sąsiadów. Efekt tego mariażu dał polsko-czeskiej mieszance zwycięstwo w turnieju, a dodatkowo Maciej Magnuszewski zdobył tytuł Króla Strzelców. Wszystkim gościom bardzo się w Szczytnie podobało.

Zakończenie i podsumowanie odbyło się podczas uroczystego bankietu w restauracji Leśna. Nagrody i wyróżnienia wręczali Starszy Szczycieńskiego Cechu Jan Szymczak i właściciel Firmy „Trik” Łukasz Rzeszotarski.

Kolejność turnieju:
1. Isotra Opawa –Czechy
2. Oldboy’s Szczytno
3. Leśnik Szczytno
4. Bamar Opole
5. Besta Wrocław
6. Trik Gdańsk

Nagrody indywidualne:
1. Maciej Magnuszewski- Król Strzelców
2. Kamil Przybyłowski – najlepszy Bramkarz

Najlepsi zawodnicy w zespołach:
1. Nikola Sułek – Trik Gdańsk
2. Radosław Łoński – Oldboy’s
3. Kukliński Ryszard – Leśnik
4. Mroszczyk Grzegorz – Opole
5. Wojciech Wojciechowski – Wrocław
6. Marcin Matyszczak - Gdańsk

  • Mistrzostwa Polski Kadetów w Piłce Siatkowej